.

.

poniedziałek, 25 listopada 2013

4.11 zaczynają się Święta :)

Tak, tak, już od paru dobrych lat zauważyłam pewne zjawisko... kończy się Święto Zmarłych a wraz z nim zaczyna się czas Przed-Bożonarodzeniowy. Ja wiem i rozumiem, że sklepy i centra handlowe muszą wcześniej zacząć nakręcać sprzedaż, ale czy naprawdę muszę widzieć mikołaje i renifery na początku listopada? :) Listopad jest dla mnie miesiącem wcześnie zapadającej ciemności, liściastym i nostalgicznym i nie muszę na każdym kroku tak szybko spotykać się z gwiazdką... no ale cóż, inni myślą inaczej.  Chociaż jeszcze nie słyszałam kolęd w Arkadii...ciekawa jestem kiedy i one tam zagoszczą i będą się snuć po jej długich i zatłoczonych korytarzach :)

Muszę jednak przyznać, że świąteczna gama produktów w wielu sklepach jest po prostu po wa la ją ca i mam zamiar na początku grudnia zakupić parę itemów :D
Już widzę siebie przechadzającą się po piszczącym śniegu, w czapce z pomponem, rękawiczkach i kolorowym, ciepłym szaliku. Wokoło świąteczne lampki, wystawy przyozdobione choinkami ze sztucznym śniegiem...mmmm rozmarzyłam się :)


source: Jolipa

Source: Cable & Cotton
Coś mam z tymi Reniferami :D

domek z Belle Maison a płatek śniegu z gwiazdkowej kolekcji DukaSource: Digs DigsSource: Zara Home

Source: Almi Decor

Source:  Digs Digs

Ahhh jeszcze tylko miesiąc i Święta :) a za tydzień zaczynam polowanie na dodatki i powoli, ale systematycznie, będę przystrajać mieszkanie "na zimowo" :) LALALALA :)

5 komentarzy:

 1. Święta byłyby fajniejsze, gdyby było ciepło i nie robiło się tak szybko ciemno ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby bylo ciepło - śnieg by się nie ostał :) a szybko zapadająca ciemność = szybsze zapalanie lampionów i świec :) ja w zimie znajdę wszędzie plusy :D

   Usuń
 2. Świetne wpisy i świetny blog, z chęcią dodam Cię do listy najlepszych w moim mniemaniu blogów o architekturze na http://blogiarchitektow.blogspot.com/. Dzięki temu jeszcze więcej czytelników będzie mogło trafić na Twój blog.

  OdpowiedzUsuń