.

.

czwartek, 12 grudnia 2013

A man's best friend

Czy to kot czy to pies, każdy Sierściuch może być naszym najlepszym przyjacielem :) Nie będę się spierać który z nich bardziej skrada serce Polaków, gdyż wg mnie i jeden i drugi może stać się lojalnym kompanem na wiele lat.

Ponieważ wielkimi krokami zbliżają się święta, postanowiłam wynaleźć parę drobiazgów dla naszych pupili - niektóre będą bardziej cieszyć ludzkie oko niż to zwierzęce, ale przecież i tak każdy z nas lubi otaczać się pięknymi przedmiotami, nawet jeśli niekoniecznie to my będziemy ich użytkownikami :P

pojemniki Alessi

miski dla kotów: Koziol i Alessi


miski dla psów: Alessi i Koziol; zmiotka-pies Koziol


miski dla psów od Riviery

posłanka dla pupili od Riviery

miski na stojakach dla wygody :) oraz pojemnik na karmę od Pottery Barn

A tu prezenty już tylko i wyłącznie dla kotów:

jedyne co my z tego będziemy mieć to szczęście naszych kulek i, co w moim przypadku się zdarza, otwieranie szafek i szuflad w poszukiwaniu kolejnej porcji białej ryby :D :D

...chociaż i tak najlepszym prezentem jest... puste pudło:


I oczywiście smakołyki dla psów:A moje ukochane Sierściuszki korzystają z takiej oto zastawy:Zjadłyby oczywiście karmę ze stołu, z podłogi, parapetu itd. ale niech mają "po ludzku" wszystko podane ;)

A wy coś kupujecie dla swoich małych przyjaciół? U mnie zdecydowanie pod choinką będą czekać opakowania z białą rybą ;)

5 komentarzy:

  1. Każdy zwierzak bedzie zachwycony takimi podarkami :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, że już po świętach - mój kot musi poczekać. Wspaniały blog, dlatego zapisuję go do swojego katalogu: http://the-best-of-architect.blogspot.com/, na którym skupiam najlepsze polskie blogi o tematyce architektonicznej. Liczę na dalszy wysoki poziom wpisów. Pozdrawiam serdecznie, Krzysztof.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo podobaja mi się Twoje wpisy. Pozwoliłam sobie na dodanie Twojego bloga do mojej listy najlepszych blogów o wystroju domu http://agregator-blogow-o-wystroju-domu.blogspot.com/. Dzięki temu, Ciebie też łatwiej znajdą inne osoby, szukające takich inspiracji :) Pozdrawiam A.

    OdpowiedzUsuń