.

.

poniedziałek, 28 stycznia 2013

Mój pierwszy post ;)

Od dawna zastanawiałam się nad utworzeniem bloga... bloga o tym co kocham, czym żyję, dzięki czemu uśmiech pojawia mi się na twarzy niezależnie od samopoczucia, a czasem wywołuje nawet dreszczyk emocji, tych pozytywnych oczywiście :) A mowa jest o...wnętrzach, meblach, dodatkach jak również o architekturze domów czy też o ulicach, miastach. W kontekście ich wyglądu, budowy etc.
Po dłuższym więc zastanowieniu, stwierdziłam że nie ma po co już dłużej czekać. Trzeba przecież robić to, co się lubi i co daje satysfakcję i owego "banana" na twarzy...  A zatem - Zaczynam :) :)

                    (źródło: http://biegalnia.blogspot.com/2012/12/ulubione-motywacje.html?showComment=1359382479124#c8587623260385369810; btw. świetny blog o odchudzaniu, motywacji, ćwiczeniach etc. Gorrrąco polecam)


Nazwa bloga ma parę znaczeń :) Po pierwsze nawiązuje do Holandii, którą pod każdym kątem uwielbiam, a w szczególności : język niderlandzki, gust holendrów w urządzaniu wnętrz, ich firmy projektujące meble i akcesoria oraz ich miasta, miasteczka i te wspaniałe kamienice...


                                           Prinsengracht w śniegu...


                                           ... i w słońcu.
                                      (źródło: zbiór prywatny) :)

Drugie znaczenie tyczy się samego " 1000.ideas"... Ponieważ w głowie mam tysiące pomysłów i na siebie :) i na urządzanie, dekorowanie i przystrajanie wszystkich możliwych pomieszczeń poczynając od sypialni, a kończąc na knajpach czy hotelach :D  W tym też swierdzeniu - 1000.ideas - ukryte jest i kolejne znaczenie... ale o tym później :)

2 komentarze:

  1. Byłam tam i zakochałam się w tym mieście:D:D:D

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciężko się w nim nie zakochać ;) Pzdr serdecznie!!

    OdpowiedzUsuń